سبد خرید
رزیکو صفحه اصلی خانه محصولمحصولات خبراخبار مقالهمقالات درباره رزیکودرباره ما ارتباط باماتماس باما انواع عروسکعروسک تابلوسوخته نگاری سبدسبدتریکو دکوردکوری بافتبافتنی سرویس خانهآشپزخانه سیسمونی نوزادسیسمونی دیوار کوبدیوارکوب بدلبدلیجات سفالظروف سفالی انواع شمعشمع چرمچرم تخفیف فروشگاهتخفیف جایزهجایزه تخفیف عروسکیتخفیف عروسکی
فروشگاه رزیکو
فروشگاه رزیکو از سال 95 شروع به فعالیت نمود.
فعالیت اصلی این مجموعه در ابتدا با فروش عروسک بافته شده توسط بانوان فرهیخته ایرانی آغاز شد که در این مرحله به موفقیت های چشمگیری دست یافته و توانست گروه بزرگی از بانوان و تولیدکنندگان عروسک را در کشور گرد هم آورد تا با بوجود آوردن یک مجموعه بزرگ آمادگی خدمت رسانی و تولید و عرضه عروسک را در مهین عزیزمان به بهترین نحو انجام دهند.

کار این مجموعه فقط به تولید عروسک ختم نشد و از سال 98 با یک فراخوانی توانست بسیاری از هنرمندان عزیز کشورمان در عرصه خطاطی و هنر را جذب نماید . در این حین ، با تعدادی از برجسته ترین هنرمندان کشور در زمینه طراحی و ایجاد تابلوهای سوخته نگاری قرارداد همکاری امضا نمود تا بتوانند این هنر بسیار زیبا را به عرصه نمایش و فروش درآورند.
از دیگر زمینه هایی که در این چند سال به فروشگاه افزوده شد ، تولید و فروش انواع دکوری های بسیار زیبا میباشد که بیشتر توسط کارگاه های تولیدی کوچک اما با ذوق و هنر و دانش و اشتیاق فراوان اقدام به تولید و پدید آوردن یک کالای بسیار زیبا نموده اند.

به طور خلاصه بهتر است اینطور بیان شود که این فروشگاه زمینه فعالیت برای ده ها نفر از فرزندان این مرز و بوم را فراهم آورده تا با بکارگیری از تجربیات و دانش خود ، علاوه بر انتشار آثار و خلاقیتشان در بین هموطنان عزیز ، از این فرصت بوجود آمده ارتزاق نمایند.